MÖBLER / Bord / Skrivbord 9949091
nr 994 9091
Skrivbord
Ek, längd: 150 cm, djup: 81 cm, höjd: 68 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 november 2015
kl 19:04:23
14/11 09:40:54